شروع آموزش ساخت پروژه های لامپی

بر اساس وفاداری به فلسفه اصلی DIY و با توجه به اینکه امیدواریم مطالب وبلاگ تا اینجا آمادگی و ذهنیت لازم برای ساخت این پروژه ها رو آماده کرده باشه . قصد داریم با آموزش ساخت قدم به قدم دو پروژه لامپی  یکی بصورت سینگل اند و دیگری بصورت پوش پول در خدمت علاقمندان باشیم .

تمامی مراحل ساخت آمپلی فایرها با درج تصویر حتی مراحل چوک پیچی بصورت کامل و مفصل توضیح داده خواهد شد . 

دراین صورت قادر خواهید بود شخصا اقدام به پیچیدن چوک آمپلی فایر لامپی خودتون بکنید . و درصورتی که حوصله و دقت و وسواس کافی رو داشته باشید و تمامی مراحل رو رعایت کنید نتیجه خیلی خوبی خواهید گرفت . تجربه ای نو که فقط شامل اسمبل کردن و سر بندی چند قطعه نیست . ما انتظار داریم خودتون ترانس برق سلف ها و چوکهاتونو بپیچید. چرا که هم در هزینه کلی صرفه جویی خواهد شد و از طرفی شنیدن صدایی ناب از یک پروژه لامپی که تماما خودتون ساخته اید بسیار لذت بخش تر از سیم بندی و اسمبل قطعات بصورت آماده خواهد بود . و قطعا بار علمی و تجربی بسیار بیشتری خواهد داشت . 

منتظر باشید .

/ 3 نظر / 51 بازدید
امین

خیلی خوبه منتظر چنین چیزی بودم. خیلی هوس کردم یک آمپلی فایر لامپی بسازم. دو تا فول رنج 6اینچ سونی هم دارم[لبخند]

امیر

هدف شما مگه شنیدن صدای لامپی نیست چرا به جای.صرف هزینه یک پری لامپی نمیسازید تا در ورودی امپ قرار بدید .هم صدای شیرین لامپو داریم هم هزینه پایین و قدرتشم محدودیت نداره.

نجفی

بسیار کار خوبیه و حسن نیّت شمارو نشون میده... الان اون اشخاص مدعی فقان و غریو اعتراضشون به آسمان میره چون با اینکار شما نون اونا آجر میشه فلسفه اصلی DIY هم همینه، تبادیل اطلاعات و انتقال تجارب و کمک به دیگران که بتونن خودشون اقدام به ساخت کنن... ولی بعضی ها DIY رو فروش کیت های آماده و بی ارزش تعبیر و تفسیر میکنن [خنده]